כתבו עלי:

תלמידים ממליצים:

תודה מיכל. היתה סדנא מעולה ואת אלופה! המתנה הכי טובה שיולדת יכולה לתת לעצמה ולבייבי.תודה מיכל. היתה סדנא מעולה ואת אלופה! המתנה הכי טובה שיולדת יכולה לתת לעצמה ולבייבי.

טלי שגיא, כרכור

———————————————————————-

למדתי יוגה אצל מיכל בחיפה בתקופת ההריון. על אף שהקבוצה הייתה הטרוגנית, מיכל התאימה עבורי תרגילים המתאימים למצבי בכל פעם מחדש וכך יכולתי להיות בשיעור יחד עם בן זוגי שתרגל רגיל, מה שהיה מהנה מאוד עבורי. למיכל יש שקט פנימי שמקרין החוצה ומרגיע, יציבות וביטחון במה שהיא מלמדת ויכולת התאמה למצבים משתנים, כמו שנתפס שריר באמצע תרגיל בשל ההריון, מיד ידעה להגיב ולסייע ולהרגיע. אני זוכרת תקופה זו כמיוחדת מאוד.

תודה, לילי, חיפה.

החיבור המיוחד שיש לי עם מיכל מביא את התרגולים לרמה שלא הכרתי מהחוויות הקודמות שלי עם היוגה. הסבלנות, ההסברים וההתאמה של רמת התרגול אלי ולמה שאני מביאה באותו היום, מביאים לחיזוק הקשר שלי עם הגוף והנפש, להתקדמות מהירה יותר ממה שידעתי ולהרגשה נהדרת בסוף כל תרגול, שממשיכה עד התרגול הבא…
תודה :)  

רוני, כרכור.

התחלתי את דרכי אצל מיכל לפני 3.5 שנים.
היא הייתה המורה הראשונה שלי ליוגה.
אחרי חצי שנה של תרגול ולמידה אינטנסיבית אצל מיכל, טסתי להודו ושם יצא לי לפגוש כמה סוגים שונים של מורים ליוגה, עם שובי לארץ, שבתי למיכל.
מיכל היא ללא ספק מורה שיוצאים איתה לדרך בעולם היוגה.
מיכל מעניקה בשיעוריה נגיעה והעמקה בכל עולם היוגה מבלי להחסיר דבר.
היא פונה לתודעה דרך הגוף מאירה אותה וכך גם הגוף מתעורר לו לחיים. בריאים וטובים יותר מכפי שהוא ידע קודם.
לימוד היוגה אצל מיכל בא מבפנים, מתוך חייה והיא מגישה את פילוסופיית היוגה עבור כל תלמידיה מידי שיעור, אם תרצה תיקח, לא תרצה, תנשום.
היא המורה הראשונה שלי ליוגה,
והיא עדיין המורה שלי. 

אולגה, חיפה.

כשהייתי בהריון, לא רציתי לוותר על פעילות גופנית וחיפשתי פעילות עם ערך מוסף, שתעזור לי לצלוח את חודשי ההריון בשלום ותשמש גם הכנה גופנית ונפשית ללידה.
כך הגעתי למיכל בכרכור והערך המוסף שקיבלתי התברר כהשקעה של ממש לעתיד.
מיכל היא מורה מעולה, קשובה, חכמה וכיפית. קיבלתי יחס אישי והתאמה של התרגילים למצבי הגופני. בתחילת ההריון סבלתי מכאבים באזור עצם הזנב, ובעזרת תרגילים ותנוחות מותאמות הכאבים חלפו בהדרגה ונעלמו לגמרי אחרי כמה חודשים.
לאחר שבתי נולדה הצטרפנו לבייבי יוגה. הקורס היה נהדר ומהנה, אני עדיין מיישמת את מה שלמדתי בו. ממליצה בחום על היוגה של מיכל,

אורית, פרדס חנה.

ביליתי עם בתי בזמן חופשת הלידה בקורס בייבי יוגה בהדרכת מיכל ונהניתי מכל רגע.
בעזרת הקורס למדתי איך לתקשר עם בתי בעזרת המגע ובנוסף זכיתי לזמן איכות מהנה איתה.
מיכל תורמת מאוד בזכות ההבנה המעמיקה שלה ביוגה וגם בזכות הניסיון האימהי.
מומלץ בחום :)  

אפרת, חדרה.