תזונה נבונה לילדיםתזונה קלינית טבעית היא דרך חיים לשיפור, שימור ותחזוקת הגוף.

כתזונאית הוליסטית אני רואה באדם כיחידה אחת שלמה ומורכבת. ביחידה זו בריאות, הוא מצב שבו המערכות השונות פועלות בסינתזה זו עם זו. משמע, חוסר תפקוד תקין, פתולוגיה במערכת מסוימת או חולשה שאינם מטופלים יובילו עם הזמן להחמרה ולפגיעה במערכות נוספות בגוף.  לכן, בטיפול התזונתי ההוליסטית נלקחות בחשבון כל הפתולוגיות השונות במטרה להבין מהו שורש הבעיה ולא רק בכדי להעלים את הסימפטומים שלשמם המטופל הגיע לטיפול.

זוהי בעצם תזונה טיפולית. נעזרים בכוח הריפוי של המזון ומחזירים לאדם את האמון ביכולות הריפוי של הגוף. פעמים רבות לא די בכך לכן, אני משלבת בטיפול את יעילותם של צמחי המרפא ותוספי מזון שונים. בנוסף, במידת הצורך משולבים בטיפול עקרונות טיפולים מעולם היוגה הטיפולית בכדי לחזק ולשקם את הגוף. כגון: תרגילי נשימה שונים, תנוחות מומלצות, דמיון מודרך או מדיטציה מונחית.

כל אלו בשילוב של תמיכה לכל אורך הטיפול יוצרים טיפול הוליסטי המשקם את כל המערכות החלשות ומקנה בריאות ומודעות לגוף. לטיפול לעיתים לוקח זמן להשתרש, אך ברגע שהשינוי מתחיל זהו שינוי לטווח ארוך כיוון שאנו עובדים על שינוי הרגלים ודפוסי חשיבה.

הטיפול מתאים לטווח רחב של בעיות וגילאים: השמנה, סכרת, בעיות עור, בעיות שינה, בעיות קשב וריכוז בילדים, בעיות עיכול למיניהן, כאבי ראש/ מיגרנות, בעיות נפוצות בהריון ואחרי לידה, קנדידה, אולקוס, בעיות פרקים,, P.M.S.  תפריט לא מאוזן, בעיות נשימה, חולשה של מערכת החיסון ומחלות רבות נוספות. הטיפולים מתקיימים בקליניקות בחיפה ובכרכור.  במקרה הצורך ניתן לערוך את הטיפול גם בביתכם.